© Exenize


HAKKINDA

Exenize; set içi organizasyon, iletişim ve raporlama uygulamasıdır. Sinema, dizi, kısa film, televizyon filmi, reklam filmi, müzik klibi, video art gibi video üretimlerinin olduğu her sektörde; setin olmazsa olmazı, raporlamalar ve dökümanlarınızı dijitalleştirdik. Organizasyonunuzu kolaylaştırdık.

Koç Üniversitesi bünyesinde yer alan KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezinde operasyonlarımıza devam etmekteyiz.

Senaryonuzu sahnelere ayırın ve ScriptBreakdown'a yükleyin. SciptBreakdown'dan çekmek istediğiniz sahneleri seçin ve yeni bir Callsheet yaratın. Yeni yarattığınız Callsheet'i tek tıkla ekibinize e-posta atın. Her yeni yarattığınız Callsheet için Takvime yeni bir çekim günü otomatik olarak eklenecek. Takviminize yapılacak diğer şeyleri ekleyeyin. Gider kalemlerinizi ekleyip; miktara, ekibe ve tarihe göre sıralayın. Ekip listenize hızlıca ulaşabilir, iletişim bilgilerini görebilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Senaryolarınızı ve Story-Board çizimlerinizi ekleyebilir, yapılacaklar listenizi düzenleyebilir ve setin durumunu yapımcıya tek tuşla ulaştırabilirsiniz. Tüm bunları ekibinizle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

© exenize.com is patented and secured production of Exenize & Partners Group.

HERŞEY BULUTTA

 İstediğiniz her yerden setinize ve planlarınıza erişin. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Yükünüzü hafifletin.
Dosyalar ve sayfalar arasındakaybolmayın. setinizi uçtan uca yönetin.Görev dağılımı yapın, sorumluluğu bölüşün.
Tüm bilgi ve verileriniz 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek korunmaktadır.

Telefon, Tablet, Dizüstü

Sahne Dökümü, Günlük Plan, Callsheet

© Exenize

Günlük, Haftalık ve Aylık planlar

Görev Dağılımı, Finansal Raporlar

Bültenimize üye olun. Aylık bilgilendirmeleri size gönderelim.